Warning: syntax error, unexpected END_OF_LINE, expecting '=' in /home/mesutkah/domains/askinlikmektebi.com/public_html/modules/contactform/language.ini on line 47 in /home/mesutkah/domains/askinlikmektebi.com/public_html/api/class.language.php on line 275
İKİ İNSAN ARASINDAKİ İLİŞKİ

İKİ İNSAN ARASINDAKİ İLİŞKİ

 

5500_2.jpg

İKİ İNSAN ARASINDAKİ İLİŞKİ

İnsanlar arasında ki ilişki, yaşanan anlardaki davranışlara yansıyan biçimi ile öne çıkar. Davranış bir örüntüdür. Oysa bilinç alanlarında olanlar faklıdır. İki insanın bilinç alanları ve sosyal çevre, kültür gibi değerlerle bir arada olma halinde bir zorunluluk vardır. Uyumlu bir biraradalık olmayan bu tür çevresel ve kültürel zorunluluk durumunda bilinç ve bilinç altı durumları davranışlara farklı bir örüntü ile yansır. Böyle durumlarda kişilik sorunları da çok sık yaşanır.

İki insanın  yaşamsal olarak  etkileşimi sırasında karşılıklı enerji alışverişi olur. Bu enerji alış verişinde etkili olan şey enerjinin biçimidir. Bu enerji biçimini  bilinç ve bilinç altı belirler.

Son dönemde insanlarda çok fazla negatif enerji var. Bunlar kötü niyet, korku, hırs, nefret v.b. nedenle olabiliyor.

Çoğu insan içindeki sevgisizlik nedeni ile negatif bir davranış sergiler. Dikkat etmek lazım. Bir insandaki negatif enerji bize yansıyor, sonra bizde büyüyor başkalarına yansıyor. Bu bakımdan onlardan gelen bu negatif enerjiyi kesmek lazım. Hatta pozitif enerji kanalımız olan insanlarla hemen temasa geçmemiz gerekir.

Temas kesildiği sürece siz enerjinizi yeniden güçlendirirsiniz ve oradan gelen negatifi kestiğiniz içinde kendi enerjiniz düzenlenir. Zorunlu  bir ilişki değilse hele hiç temas kurmayın.

Eğer siz birinden  sevgi bekliyor ve karşınızdaki size bu ilgiyi göstermiyorsa, siz buna rağmen diretiyorsanız, karşıdaki kişi sözleri ile sizi inciterek cevap verir. Onun size değer verdiği yok iken siz ondan sevgi bekliyorsanız bu yanlış olur. Onun bilinçaltı sizi uzaklaştırmaya çalışır ve bu nedenle size negatif bir enerji gönderecektir. Siz ilişki geliştirmek için ısrar ederseniz, bu çabanız süresince kendi enerjinizi tüketecek, güçsüz ve perişan edersiniz. Bu süre içinde kendinize olanların hiç farkında olmazsınız. Farkında olsanız da  içinde bulunduğunuz durum bir alışkanlık haline geldiği içinde başka türlü davranamadığınız için bu durumu sürdürürsünüz. Belli bir zaman sonra ciddi bir yara almış, yıpranmış, bitkin düşmüş, umutlarını kaybetmiş, yaşam enerjinizi bitirmiş,  bir insan olursunuz.

Bu tür bir durum içinde olduğunuzu düşünüyorsanız farkında olup kendinizi kontrol etmelisiniz.


imagesCAXMUFXP.jpg

Kendiniz olmadan  başkalarının enerjileri ile  yaşama tutunmak aslında sizinde bir enerji açığınız olduğu anlamına gelir. Bu kötü değil elbette hepimizin bu anlamda bir enerji almaya ihtiyacı var. Doğru enerji kanalı oluşturmak, bizi besleyen bir enerjiye bağlanmak önemlidir. Bu karşımızdaki insan içinde geçerlidir. Kendi çıkarlarımız için başkalarını feda edemeyiz ne de başkaları için kendimizi feda edemeyiz.

 

Karşılıklı olarak bir birini önemseyen ve sevgi ile besleyen ilişkiler kurmak bu bakımdan çok önemlidir. Bunun içinde  sevginin gerçek biçimini bilmemiz gerekir. Sevginin saf enerji biçiminin ve onun özgür doğasının nasıl yaşandığının farkında olmalıyız. Böyle ilişkiler insanları belli bir koza içinde tutar ve aura kozası insanları besler.

 

İlişkilerimizde sevginin oluşturduğu Aura kozası içinde olmak güzeldir. Fakat bu koza içine girmeden önce kendinizi gerçekleştirmiş olmalısınız. Ancak böyle durumlarda oluşturulan kozanın çapı büyük olduğu için ikili ilişki içine başka sevgileri ve kişileri de alabilirsiniz. Dar bir koza oluşturduğunuzda iki kişi kendi enerjileri ile  belli bir süre yoğun beslenir sonra bir birine yetmez olurlar. Bu tür ilişkiler kendilerini çabuk tüketirler. Enerji kozasının geniş olduğu  ilişkilerde başka insanların enerjilerini de aldığı için enerji kaynağı sürekli yenilenir.

 

Mesut Kahveci

Quantum Life Coaching


:
:
:
:
Security Image
:
:

Email gönder

Arkadaşına tavsiye et article

Arkadaşına tavsiye et
* Ad Soyad:
* Emailiniz:
* Arkadaşınızın adı soyadı:
* Arkadaşınızın Emaili:
* Güvenlik kodu:
Security Image Yeni
Kopyala
* Mesaj:

Yorumlar (0)

Yorum gönder (showhide)
* Adınız:
* Email:
(Goruntulenemiyor)
Cevap:
Onay Bildirimi:
Website:
* Guvenlik Resmi:
Security Image Generate new
Numaralar ve guvenlik resmi:
* Mesaj: